
Szafa przeuwna z lutrem Como 2D2L 120 Czarna
Z lustrem, drewniana, półki
Dostawa gratisWymiary 201×120×65 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1672 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kompaktowa zafa to idealne rozwiązanie do małych wnętrz, łącząca praktyczność i etetykę. Mimo niewielkich rozmiarów oferuje praktyczne miejce do przechowywania – wypoażona w półki i drążek na ubrania. Jej nowoczeny wygląd prawia, że pauje do różnych aranżacji, a trwała kontrukcja gwarantuje jakość. Wpaniale prawdzi ię w ypialni, przedpokoju lub garderobie. Materiały: Aluminiowe uchwyty zapewniają użytkowanie na wiele ezonów Okleina ABS zapewnia wodoodporność Lutra na froncie powiękza pomiezczenie optycznie Zalety: Solidny metalowy drążek 5 pojemnych półek Drzwi poiadające amodomyk Charakterystyka Kolor (odcień): Szary Materiał (precyzja): Płyty i produkty imitujące drewno Typ płyty: Płyta wiórowa Rodzaj tworzywa sztucznego: ABS Wykończenie: Błyszczące Opcja (meble): Z lustrem 2 drzwi Drzwi przesuwne Maksymalne obciążenie drążka: 20 kg Z lustrem Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 120 cm Wysokość: 201 cm Głębokość: 65 cm
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 201 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Rodzaj drzwi | Z lustrem |
| Rodzaj otwierania drzwi | Przesuwane |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Dwuskrzydłowe |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Przestrzeń do przechowywania | Drążek wiszący, Półki, Łączony |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Amortyzatory zamykania | Tak |
| Kolor | Szara |
| Producent | Mzm24 |

Z lustrem, drewniana, półki
Dostawa gratis
201×120×65 cm, z lustrem, przesuwana
Dostawa gratis
201×120×65 cm, z lustrem, przesuwana
Dostawa gratis
Przesuwana, metalowa, klasyczna
W magazynie
218×233×61 cm, z lustrem, przesuwana
W magazynieDostawa gratis
Z lustrem, przesuwana, metalowa
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Przesuwana, metalowa, klasyczna
W magazynie
Z lustrem, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Narożna, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa, dębowa
Dostawa gratis
Z lustrem, przesuwana, metalowa
W magazynie
Z lustrem, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Przesuwana, metalowa, klasyczna
W magazynie
Z lustrem, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Przesuwana, metalowa, klasyczna
W magazynie
Z lustrem, przesuwana, metalowa
W magazynie
Przesuwana, metalowa, klasyczna
W magazynie
Z lustrem, przesuwana, metalowa
W magazynie
Z lustrem, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Z lustrem, przesuwana, metalowa
W magazynie
Metalowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Przesuwana, metalowa, klasyczna
W magazynie
Drewniana, metalowa, szufladowa
Dostawa gratis
Z lustrem, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Z lustrem, przesuwana, metalowa
W magazynie
Przesuwana, metalowa, klasyczna
W magazynie
Przesuwana, metalowa, klasyczna
W magazynie
Z lustrem, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Przesuwana, metalowa, klasyczna
W magazynie
Przesuwana, metalowa, klasyczna
W magazynie
Regulowana, z środkowym kijem, metalowa
Dostawa gratis
Drewniana, jesionowa, dębowa

Okrągła, nowoczesna, industrialna
Dostawa gratis
Regulowana, z środkowym kijem, metalowa
Dostawa gratis
Drewniane ogrodzenia, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
Metalowa, okrągła
Dostawa gratis
Okrągła, drewniana, prowansalska
Dostawa gratis
Nowoczesna, prostokątna, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, marmurowa
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Nowoczesna, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Chromowana
Dostawa gratis
Nowoczesna, prostokątna, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
Rozkładana, skórzana, nowoczesna
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana