
Doniczka Glasy Tris Cm Ø50,8X114,9-40X92,7-29,8X70,5
Metalowa, okrągła
Dostawa gratisWymiary 160×165×204 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2325,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Cechy produktu: Łóżko piętrowe 160x200 cm z miejscem do przechowywania i oświetleniem LED To łóżko piętrowe o wymiarach 160x200 cm to rzadki, duży model na rynku, idealny do maksymalizacji przestrzeni lub dla rodzin z małą sypialnią. Jego prosty design i białe wykończenie idealnie komponują się z każdym stylem sypialni. Udekoruj to łóżko razem z dziećmi i pozwól im rozwinąć wyobraźnię! Wykonane z sosny i płyty MDF, łóżko charakteryzuje się solidną konstrukcją i gwarantuje bezpieczeństwo. Materiały: sosna i płyta MDF Wymiary: 160 x 200 cm Wymiary produktu (cm): 204 x 165 x 160 Liczba listew: 15 Zalecana grubość materaca: 10-15 cm Maksymalna nośność: 200 kg Liczba paczek: 4. Jeśli paczek jest więcej, nie zostaną one dostarczone tego samego dnia. Jeśli nie otrzymasz całej paczki w ciągu trzech dni od otrzymania pierwszej, skontaktuj się z nami. Charakterystyka Kolor (odcień): Brązowy Materiał (precyzja): Płyty i produkty imitujące drewno Rozmiar (powierzchni spania): 160 x 200 cm Liczba osób: 2-osobowa Bez materaca Ze stelażem Kryteria odpowiedzialności ekologicznej: PEFC® Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 204 cm Wysokość: 160 cm Głębokość: 165 cm
| Szerokość: | 165 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 204 cm |
| Wysokość: | 160 cm |
| Rodzaj drewna | Sosna |
|---|---|
| Bariera | Tak |
| Materiał | Drewniane, Z laminatu |
| Zestaw | Bez materaca, Ze stelażem |
| Wielofunkcyjne | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | Merax |

Metalowa, okrągła
Dostawa gratis
Rozkładana, skórzana, nowoczesna
Dostawa gratis

Chromowana
Dostawa gratis
Skórzana, wysoka, materiałowa
Dostawa gratis
Rozkładana, skórzana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
77×75×70 cm, rozkładana, nowoczesna
Dostawa gratis
Retro, materiałowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
76×136×72 cm, dwuosobowa, na nóżkach
Dostawa gratis
Drewniana, wisząca
Dostawa gratis
Nowoczesna, wysoka, industrialna
Dostawa gratis
Z podnóżkiem, skórzana, nowoczesna
Dostawa gratis
Z podnóżkiem, bujana, obrotowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
Skórzana, wysoka, materiałowa
Dostawa gratis