


Wymiary 44×90×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 224 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał MDF Drewniane nogi wkręcane Kolor Antracytowy Wymiary Szerokość: 90 cm Głębokość: 30 cm Całkowita wysokość: 44 cm Wysokość stolika bez nóg: 26 cm Wysokość nóg: 14 cm Szerokość szuflady: 60 cm Waga brutto: 8 kg Specyfikacja Otwarta przestrzeń do przechowywania Dostarczane w częściach do montażu
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Szara |
| Miejsce do przechowywania | Otwarte |
| Typ zakotwiczenia | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor | Nie |
| Waga | 8 kg |
| Kształt | Wąski |

49×160×32 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
47×160×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
Dostawa gratis
Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie
50×167 cm, głębokość, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
34×200×32 cm, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
55×150×40 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
47×160×35 cm, drewniana, industrialna
W magazynie
60×115×40 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis

Na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
44×120×30 cm, dębowa, na nóżkach
W magazynie
52×100×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
50×180×30 cm, wisząca, błyszcząca
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Szklana, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
52×168×39 cm, nowoczesna, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
52×170×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
52×100×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
52×170×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa

Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Industrialna, głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
55×200×37 cm, drewniana, szklana
W magazynieDostawa gratis
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie