

Wymiary 87×43×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 173 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Tkanina: Szary (BLUVEL 14) Metal: Czarny Wymiary krzesła Szerokość: 43 cm Szerokość siedziska: 43 cm Głębokość: 40 cm Wysokość: 87 cm Wysokość siedziska: 60 cm Głębokość siedziska: 40 cm Obciążenie: 100 kg Specyfikacja Elegancki design z delikatnym przeszyciem siedziska Wygodna tapicerka z przyjemnej aksamitnej tkaniny Stabilna konstrukcja metalowa z podnóżkiem Idealnie pasuje do stołków barowych i wysp kuchennych Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Nowoczesne krzesło barowe to doskonałe rozwiązanie do wygodnego siedzenia przy wyspie kuchennej lub blacie śniadaniowym. Jego elegancki wygląd i ponadczasowy design wprowadzą do twojego wnętrza element stylu i komfortu. Delikatna tapicerka w szarym odcieniu łatwo komponuje się z innymi meblami, podczas gdy miękka tapicerka zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania. Czy to przy szybkiej kawie, czy spędzając czas z przyjaciółmi, to krzesło stanie się zarówno praktycznym, jak i estetycznym elementem twojego domu.
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Rodzaj nóg | Cztery nogi |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane, Metalowe |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Materiał wypełnienia | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 60 cm |

87×43×40 cm, tapicerowana, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
104×43×32 cm, materiałowa
W magazynie
96×46×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
94×55×57 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
104×43×32 cm, metalowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
104×43×32 cm, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, nowoczesna, metalowa
Dostawa gratis
97×53×52 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, metalowa
W magazynie
95×49×52 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
104×43×32 cm, materiałowa
Do wysłania za 1 tydzień
Materiałowa, zestawy

Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie

108×51×58 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
96×46×54 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna
Dostawa gratis
109×46×56 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
28×52×69 cm, industrialna, zestawy
W magazynieDostawa gratis
97×53×52 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
95×54×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
11×48×73 cm, drewniana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
95×54×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
94×55×57 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, materiałowa

Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
95×54×55 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Tapicerowana, retro, materiałowa


99×46×54 cm, obrotowa, drewniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie