



Wymiary 74-85×54×57 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 143 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Eko skóra: różowa Metal Plastik Wymiary Szerokość: 53,5 cm Szerokość siedziska: 47,5 cm Głębokość: 56,5 cm Głębokość siedzenia: 35 cm Wysokość: 73,5-84,5 cm Wysokość siedzenia: 41,5-53 cm Średnica kółek: 5 cm Całkowita szerokość kółek: 5 cm Udźwig: 110 kg Specyfikacja Dostarczane w stanie rozmontowanym
| Szerokość: | 54 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 57 cm |
| Wysokość: | 74-85 cm |
| Regulowane krzesła | Tak |
|---|---|
| Tapicerowane krzesła | Tak |
| Krzesła obrotowe | Tak |
| Kółka | Z kółkami |
| Materiał | Plastik |
| Asortyment | Komputerowe |
| Kolor | Różowa |
| Regulacja | Tak |
| Wygląd | Biurowe |
| Obrotowe | Obrotowe |
| Materiał nóg | Metal |
| Kółeczka | Na kółeczkach |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Wysokość siedziska | 42 - 53 cm |
| Nośność | 110 kg |
| Waga | 5,7 kg |
| Materiał kółek | Plastik, Guma |

91×48×56 cm, plastikowa, regulowane krzesła
W magazynie
93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie
Krzesła obrotowe

Plastikowa, z kółkami
W magazynie
Krzesła obrotowe

Krzesła obrotowe

93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie
93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie

Krzesła obrotowe

Krzesła obrotowe

Krzesła obrotowe




93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie
93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie

93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie


59×32×82 cm
W magazynieDostawa gratis
93×50×57 cm, plastikowa
W magazynie

Krzesła obrotowe

Regulowane krzesła, z podłokietnikami, tapicerowane krzesła
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis



Z kółkami
W magazynieDostawa gratis
Krzesła obrotowe, z kółkami
W magazynieDostawa gratis
50×19×52 cm
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie