




Wymiary 80×42×52 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 86 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Plastik (polipropylen): Niebieski Wymiary Szerokość oparcia: 42 cm Szerokość siedziska: 40 cm Głębokość całkowita: 52 cm Wysokość: 80 cm Wysokość siedzenia: 45 cm Wysokość podłokietników od ziemi: 64 cm Całkowita szerokość podłokietników: 55 cm Wewnętrzny odstęp podłokietników z przodu: 48 cm Wewnętrzny odstęp podłokietników z tyłu: 47 cm Waga: 4,45 kg Udźwig: 120 kg Specyfikacja Sztaplowane Lekka konstrukcja Nowoczesny przewiewny design Plastik nie jest stabilny UV, zalecamy ochronę krzesła przed działaniem promieni słonecznych Dostarczane w częściach
| Szerokość: | 42 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Funkcje | Sztaplowane |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Kolor | Niebieska |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Nośność | 120 kg |
| Umieszczenie | Wnętrza, Przeznaczone do użytku zewnętrznego |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Układanie | Produkt można układać stosowo |
| Regulacja położenia | Stałe |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Typ | Siedzące |
| Wygląd oparcia | Perforowana |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga | 4,45 kg |

Z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis



Z podłokietnikami
W magazynie
80×42×52 cm, plastikowa, z podłokietnikami
W magazynie

Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
Drewniana, metalowa, z podłokietnikami
Dostawa gratis



Składana
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
Składana, drewniana
W magazynie
97×55 cm, sztaplowana, z podłokietnikami
W magazynie




Z podłokietnikami, głębokość
W magazynie
Składana
W magazynie
86×57 cm, metalowa, sztaplowana
W magazynie
Składana, drewniana, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis




Z podłokietnikami
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie



17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie