


Wymiary 83×48×56 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 102 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Plastik: Czarny Ekoskóra: Czarny Polipropylen: Czarny Wymiary Szerokość: 48 cm Głębokość siedziska: 43 cm Głębokość: 55,5 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45,5 cm Wysokość oparcia: 37 cm Udźwig: 100 kg Waga: 4,4 kg Specyfikacja Ergonomiczny kształt oparcia i siedziska Tapicerowane siedzisko z pokrowcem z ekoskóry Odporna konstrukcja z polipropylenu Prosty, minimalistyczny i ponadczasowy design Oddaj się lekkości i harmonijnej atmosferze w swoim wnętrzu. Jasna przestrzeń pełna delikatnych kolorów i światła nie musi być tylko snem. Styl skandynawski spełnia wymagania nowoczesnego mieszkania – jest przewiewny, praktyczny i elegancki. W jadalni inspirowanej Skandynawią doskonale sprawdzi się funkcjonalne i wizualnie czyste meble. Czarny kolor w eleganckim wykonaniu idealnie wkomponuje się w jasne wnętrze, tworząc wysmakowany kontrast. Krzesło BALI MARK w czarnym kolorze podkreśli skandynawski charakter przestrzeni. Nie bój się dodać do wnętrza akcentu w postaci ciemnoniebieskiego, zielonego lub staroróżowego – ostateczny efekt cię zadziwi. Uwaga: Produkt nie jest przeznaczony do użytku komercyjnego, tylko do użytku domowego.
| Szerokość: | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 83 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Czarna |
| Materiał siedziska | Eko skóra, Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Nośność | 100 kg |
| Materiał obicia | Eko skóra |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Pikowana |
| Wysokość siedziska | 45,5 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wysokość oparcia | 37 cm |
| Kształt oparcia | Zaokrąglona |
| Waga | 4,4 kg |

82×48×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×48×55 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
93×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
85×58×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87-92×53×60-65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
99×50×50 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, retro
W magazynieDostawa gratis
91×47×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
86×44×54 cm, metalowa, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, skandynawska

80×50×57 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×48×55 cm, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
91×56×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
86×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, plastikowa
W magazynie
86×44×56 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88-94×44-53×47-65 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
90×43×51 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie
82×48×55 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, industrialna

76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
81×53×59 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
88×55 cm, metalowa, skandynawska
Do wysłania za 1 tydzień
Materiałowa

76×46×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
87×58×61 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa


17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie