

Wymiary 82×45×54 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 138 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał krzesła Tkanina aksamitna: Ciemnoszary Drewno: Buk Wymiary krzesła Szerokość: 44,5 cm Szerokość siedziska: 44 cm Głębokość: 54 cm Głębokość siedziska: 38 cm Wysokość: 81,5 cm Wysokość siedzenia: 44 cm Obciążenie: 110 kg Waga: ok. 3,6 kg Specyfikacja Tapicerowane krzesło jadalniane w minimalistycznym stylu Solidne nogi z drewna masywnego Delikatne i eleganckie pikowanie Dostarczane w częściach do montażu Zapewnij sobie nowy stylowy wystrój inspirowany krajami północy. Przy wyborze mebli uwzględnij wielkość pomieszczenia, jego przeznaczenie oraz własny gust. Popularny styl skandynawski zaskoczy wielu swoją lekkością, przytulnością i wysoką funkcjonalnością. Skandynawską jadalnię charakteryzują naturalne materiały i delikatne kolory. Jadalniane krzesło Bora w ciemnoszarym wydaniu spełnia wysokie wymagania co do komfortu i estetyki. Nogi z drewna masywnego podkreślają ogólny wygląd przestrzeni. Skandynawskie krzesło Bora uzupełnij stołem z drewnianymi elementami. Ciesz się wspólnymi chwilami podczas rodzinnych obiadów lub spotkań z przyjaciółmi.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Szara |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Rodzaj drewna | Buk |
| Dekor drewna | Buk |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Drewno |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Waga | 4 kg |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |

86×45×55 cm, tapicerowana, metalowa
W magazynie

Drewniana, tapicerowana, wysokość
W magazynie
Materiałowa

88×53×65 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
81×51×55 cm, dębowa, skandynawska
W magazynie
90×43×51 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna

93×53×64 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
80×46×54 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana

92×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, dębowa
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, skórzana
W magazynie
Skórzana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, 4 sztuki
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
80×46×54 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, tapicerowana, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, rattanowa
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
82×48×56 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, dębowa, retro
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Drewniana, skandynawska, 4 sztuki
W magazynie
95×45×53 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie
82×49×41 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie