
368 zł488 zł
Regał Stojący Czarny Z Półkami P9-S14
Nowoczesna, otwarta, retro
W magazynieWymiary 168×76×27 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 559,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Regał LOTULA z 2 drzwiami i 4 wnękami - Materiał: Płyta wiórowa - Kolor: Biały i jasny naturalny - Styl: Ponadczasowy - Wymiary: Szer. 75,5 x Gł. 26,8 x Wys. 168,3 cm - Stwórz salon o ponadczasowym uroku z kolekcją LOTULA!
| Szerokość: | 76 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 27 cm |
| Wysokość: | 168 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, otwarta, retro
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis