
Kanapa sofa Sara rozkładana wersalka do spania Rene Family meble zielona
Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratisWymiary 90×214×105 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5349,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa 3-osobowa ze sztruksu w butelkowej zieleni. Kanapa rozkładana typu express w urokliwym stylu vintage z materacem - szer. 214 x gł. 105 x wys. 90 cm - AMELIA
| Szerokość: | 214 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 105 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Wielkość | Trzyosobowy |
| Styl | Retro |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał ramy | Drewno |
| Kolor | Zielona |
| Z poduszkami | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, industrialna
W magazynie
Trzyosobowa, głębokość, retro
W magazynie
Trzyosobowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
65×124×68 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Rozkładana, skandynawska, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, trzyosobowa, skórzana
W magazynie
85×214×94 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, trzyosobowa, skandynawska
W magazynie
75×116×60 cm, dwuosobowa, skórzana
W magazynie
Głębokość
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, wysoka
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, nowoczesna, materiałowa
Dostawa gratis
Dwuosobowa, skandynawska, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, retro


96×214×97 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Drewniana, głębokość, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, retro, materiałowa
W magazynie
95×210×100 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, materiałowa, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis