
Materac 80 × 200 cm z pianki z pamięcią kształtu i z bambusa o grubości 20 cm – PARURE marki NATUREA
20×80×200 cm, leniwa piana, pianka PUR
W magazynieDostawa gratisWymiary 20×90×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1459,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materac Naturel pianka z pamięcią kształtu i bambus – 7 cm pianki z pamięcią kształtu 60 kg/m3 i 13 cm pianki 30 kg/m3, tkanina bambusowa o welurowym wykończeniu
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 20 cm |
| Wypełnienie | Leniwa piana |
|---|---|
| Rodzaj | Pianowe |
| Z zdejmowaną powłoką | Tak |
| Materiał pokrowca | Bambus |
| Liczba stref | 7 |
| Kolor | Biała |
| Producent | Vente-unique |

20×80×200 cm, leniwa piana, pianka PUR
W magazynieDostawa gratis

Lateksowa, miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
Leniwa piana, pianowa
W magazynieDostawa gratis
Pianowa
W magazynieDostawa gratis
Pianowa, Aloes Vera, średnia (11-20 cm)
W magazynieDostawa gratis
Pianowa, Aloes Vera
W magazynieDostawa gratis
7
W magazynie
3
W magazynie


Miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
90×200 cm, sprężynowa, twarda
Dostawa gratis

Twarda, leniwa piana, pianowa
W magazynieDostawa gratis
7
W magazynie
Pianowa, średnia (11-20 cm)
W magazynieDostawa gratis
Miękka
W magazynieDostawa gratis
Lateksowa, Relaxtic
W magazynieDostawa gratis
70×190 cm, 5
Dostawa gratis
Lateksowa, Relaxtic
W magazynieDostawa gratis
Twarda, składana, lateksowa
W magazynieDostawa gratis
Miękka
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, medyczna, średnio twarda
W magazynie

90×200 cm, 5
W magazynieDostawa gratis
90×200 cm, twarda, lateksowa
W magazynieDostawa gratis

Twarda, składana, miękka
W magazynieDostawa gratis
120×200 cm, twarda, pianka PUR
W magazynie
90×200 cm, twarda, pianowa
W magazynie
Twarda, miękka, 7
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis