

Wymiary 104×140×190 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2869,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko z szafkami nocnymi 140 x 190 cm - 2 szuflady i oświetlenie LED - Konstrukcja: Płyta wiórowa - Naturalny i antracytowy - szer. 236,4 x dł. 200 x wys. 104,4 cm - Styl: Nowoczesny + Stelaż - Odkryj ponadczasową elegancję kolekcji ELYNIA
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 190 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Ze schowkiem | Tak |
| Z oświetleniem | Tak |
| Z nocnym stolikiem | Tak |
| Materiał | Z laminatu |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
104×236×200 cm, nowoczesna, ze schowkiem
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie

180×200 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, tapicerowana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
95×160×200 cm, tapicerowana, drewniana

95×180×200 cm, tapicerowana, drewniana

Tapicerowana, bez materaca, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Tapicerowana, drewniana, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Drewniana, bukowa, z drewna wenge
W magazynieDostawa gratis
Bez materaca, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
160×200 cm, nowoczesna, z oświetleniem
W magazynieDostawa gratis
180×200 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Regulowana, materiałowa
Dostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis