

Wymiary 89×55×61 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 759,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 foteli ogrodowych TAIPIVAI z aluminium i tekstylenu - Kolor antracytowy podłokietniki z akacji - Wym.: Dł.55 x Gł.61 x Wys.89 cm - Wytrzymały i solidny
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 61 cm |
| Wysokość: | 89 cm |
| Materiał | Drewno, Metal |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Akacja |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Kolor | Szara |
| Producent | Vente-unique |

Składana
W magazynieDostawa gratis
29×47×100 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
22×46×98 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
Składana, drewniana, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
33×68×82 cm
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis

Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis