

Wymiary 87×285×158 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5129,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna prawostronna z terakotowego teksturowanego weluru. Designerski styl, zaokrąglone kształty i zdejmowane pokrowce oparcia - szer. 285 x gł. 158 x wys. 87 cm - LOUSADO
| Szerokość: | 285 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 158 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał ramy | Drewno |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj narożnika | Prawy |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Producent | Vente-unique |

Uniwersalna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
79-97×259×203 cm, na nóżkach, prawa
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Wolno stojąca, akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis

Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis


Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis