



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2879 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancki, nowoczesny i niezwykle funkcjonalny – stół Falone to propozycja dla osób, które chcą połączyć design inspirowany naturalnym kamieniem z wygodą codziennego...
| Szerokość: | 180-220 cm |
|---|
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał blatu | Marmur |
| Kolor | Beżowa |
| Kształt | Owalne |
| Rodzaj nóg | 1 noga |
| Wykończenie blatu | Spiek |
| Wykończenie podstawy | Lakierowane |
| Długość blatu | O długości ok. 180 cm |
| Długość blatu po rozłożeniu | O długości ok. 220 cm |
| Połysk | Bez połysku |
| Kształt blatu | Owalne |
| Ilość nóg | Na 1 nodze |
| Material | Spiek |
| Producent | Halmar |

Rozkładana, błyszcząca, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Nowoczesna, okrągła, skandynawska
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Okrągła, klasyczna, retro
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Okrągła, klasyczna, retro
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie

Metalowa, składana
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie

Dostępne w 2 sklepach
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie

Skandynawska
W magazynie


Rozkładana
W magazynie
Uszak
W magazynie
Rozkładana
W magazynie