





Wymiary 110×40×14 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 195,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Amber Walnut to wielopoziomowa półka wisząca, która łączy w sobie lekką konstrukcję, ręczne wykończenie oraz naturalny wygląd drewna świerkowego. Dzięki smukłej, pionowej konstrukcji nadaje się przede wszystkim do lekkich dekoracji, niewielkich kwiatów lub drobnych dodatków. Odcień orzecha oraz styl łączący nowoczesność z rustykalnością, a nawet skandynawski charakter sprawiają, że jest to delikatny, ale wyrazisty element wystroju wnętrza. Półka jest dostarczana w całości zmontowana i przeznaczona do zawieszenia na ścianie.Parametry: materiał: 100% drewno świerkowe kolor: orzech szerokość: 40 cm wysokość: 110 cm głębokość: 14 cm
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 14 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Świerk, Orzech włoski |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Skandynawski |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 3 kg |
| Producent | Hanah Home |


Drewniana, prosta
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie

16×45×16 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie


16×82×30 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
55×55×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
65×85×15 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
6×120×10 cm
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
10×20×27 cm, drewniana, sosnowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
101×96×20 cm, z orzecha włoskiego, skandynawska
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie

Drewniana, prosta
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie

Drewniana, prosta
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie