





Wymiary 13×50×6 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 287,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw półek Apol Walnut (3 szt.) to zestaw trzech niezależnych półek ściennych wykonanych z litego drewna świerkowego, który zapewnia dużą swobodę aranżacji. Dzięki orzechowemu odcieniu oraz połączeniu stylu nowoczesnego, rustykalnego i skandynawskiego prezentują się one jednocześnie elegancko i naturalnie. Półki idealnie nadają się na dekoracje, przyprawniki, mniejsze rośliny lub drobne dodatki i doskonale sprawdzają się w kuchni, salonie oraz gabinecie. Każdy egzemplarz jest wykonany ręcznie, dostarczany w stanie zmontowanym i gotowy do natychmiastowego montażu na ścianie.Parametry: materiał: 100% drewno świerkowe kolor: orzech szerokość: 50 cm wysokość: 6 cm głębokość: 13 cm liczba sztuk w opakowaniu: 3
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 6 cm |
| Wysokość: | 13 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Świerk, Orzech włoski |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Skandynawski |
| Zestawy i komplety | Tak |
| Dekor | Orzech |
| Ilość sztuk w zestawie | 3 szt. |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 0 kg |
| Producent | Hanah Home |

16×60×14 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
Retro
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
16×82×30 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, z orzecha włoskiego

20×72×20 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie

Drewniana
W magazynie
16×38×42 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana

Nowoczesna, z orzecha włoskiego, głębokość

Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
10×20×27 cm, drewniana, sosnowa
W magazynie
Narożna, głębokość

Dębowa, nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
17×41×16 cm, matowa, prosta
W magazynie

Drewniana
W magazynie
58×72×20 cm, drewniana, dębowa
W magazynie

Drewniana, prosta
W magazynie
16×60×70 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
Drewniana, rustykalna
W magazynie

27×60×15 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
101×96×20 cm, z orzecha włoskiego, skandynawska
W magazynie
4×14 cm, narożna, dębowa
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie

Drewniana, prosta
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie