
Stojący wieszak na ubrania, czarny, 8 haczyków
Sosnowa
W magazynieWymiary 15×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 66,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wieszak Ayla Sapphire Oak to naścienny wieszak z półką w stylu skandynawskim, łączący w sobie dekor dębowy w kolorze szafirowym z czystym i funkcjonalnym wzornictwem. Doskonale sprawdzi się w przedpokoju, korytarzu, a także w sypialni, gdzie zapewni praktyczne miejsce na przedmioty codziennego użytku.Górna półka służy do odkładania toreb, czapek lub drobiazgów, natomiast dolna część wyposażona jest w haczyki na płaszcze, kurtki, szaliki lub klucze. Konstrukcja z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm zapewnia stabilność i długą żywotność. Wieszak przeznaczony jest do trwałego montażu na ścianie.Parametry: materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą grubość: 18 mm dekor: dąb sapphire szerokość: 60 cm wysokość: 14,5 cm głębokość: 16,3 cm
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 15 cm |
| Rodzaj drewna | Dąb |
|---|---|
| Materiał | Laminat |
| Rodzaj | Ścienne |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Skandynawski |
| Dekor | Dąb safir |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 10 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Sosnowa
W magazynie
Metalowa, świerkowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, ścienna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie