



Wymiary 70×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 10 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester Kolor Beżowy Brązowy Wymiary Szerokość: 70 cm Długość: 90 cm Specyfikacja Nie wybielać, nie czyścić chemicznie Zalecana temperatura prania 40 °C Suszyć w suszarce przy niskiej temperaturze do 60 °C Nie wymaga prasowania Zapięcie na guziki Opakowanie zawiera 1 szt.
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Kształt | Prostokątne |
|---|---|
| Zapinanie | Guziki |
| Materiał | Bawełna, Poliester |
| Kolor | Beżowa |
| Motyw | Pasy |
| Zapięcie | Guziki |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Długość | 90 cm |
| Dwustronna | Nie |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Typ | Powłoczki dekoracyjne |
| Waga | 0,1 kg |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

70×90 cm, prostokątna, bawełniana

70×90 cm, prostokątna, bawełniana

45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana

Lniana, rustykalna
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana

Na zamek
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, nowoczesna
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie



Wałki
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie

Na zamek
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie

Bawełniana, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Skandynawska, na zamek
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
50×70 cm, prostokątna, bawełniana

Na zamek
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie