

Wymiary 76×160×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół z hartowanego szkła AYANE, podstawa z płyty MDF i chromowanego metalu - Dla 6 osób - Wym.: szer. 160 × gł. 90 × wys. 76 cm Wymiary: szer. 53, 5 × gł. 42 × wys. 104 cm Kolor dębowy i biały
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Rozkładanie | Solidny |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Liczba miejsc | Na 6 osób |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Szkło |
| Kolor | Biała |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | 1 noga |
| Producent | Vente-unique |

Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
74×120×80 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, na 8 i więcej osób
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis



Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis