
Hoker barowy z oparciem MAXON, 92 cm
Bukowa, cztery nogi
W magazynieWymiary 94-115×46×54 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 639,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 stołków barowych MASURIE o regulowanej wysokości - Materiały: Welur i metal - Kolor: Czarny - Styl: Nowoczesny - szer. 46 x gł. 53,5 x wys. 94/115 cm - Wys. siedziska: 63,5/84 cm - Stołki MASURIE to idealne połączenie miękkości i designu!
| Szerokość: | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 94-115 cm |
| Materiał | Tapicerowane, Metalowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał wypełnienia | Materiał |
| Zestawy | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Producent | Vente-unique |

Bukowa, cztery nogi
W magazynie
118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
53×46×67 cm, materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
54×32×62 cm, obrotowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie
26×47×107 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa, cztery nogi
W magazynie

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis