

Wymiary 90×180×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 3919,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko ze schowkiem 180 x 200 cm - Z podstawą - Pokrycie: Sztruks - Kolor: Szary - Wymiary: dł.246 x gł.252 x wys.90 cm - TIMANO, nowoczesność i elegancja!
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał | Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Producent | Vente-unique |

Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
167×205 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
147×205 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Metalowa, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis


Składana
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis


Schowek
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis