

Wymiary 55-85×60×34-60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 659,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw szafek kuchennych. MDF i płyta wiórowa melaminowana. 1 szafka dolna z 1 szufladą i 1 drzwiczkami. 1 szafka wisząca z 1 drzwiczkami. Kolor: Naturalny Styl: nowoczesny, Szafka dolna: Dł.60xGł.60xWys.84,8 cm; Szafka górna: Dł.60xGł.33,5xWys.55,4 cm
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 34-60 cm |
| Wysokość: | 55-85 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Rodzaj szafek kuchennych | Dolne, Górne |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny |
| Otwieranie | Klasyczne otwarcie |
| Producent | Vente-unique |

26×57×112 cm
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, do zmywarki, klasyczne otwarcie

Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis