

Wymiary 75×120×80 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 275 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał stołu Płyta meblowa Górna płyta pokryta fornirem PVC: Dąb sonoma MDF Wymiary Długość: 120 cm Szerokość: 80 cm Wysokość: 75 cm Grubość blatu: 18 mm Rozstaw nóg dłuższego boku: 97 cm Rozstaw nóg krótszego boku: 56 cm Warto rozwijać w wnętrzach wartości takie jak jakość, precyzja i umiar. W prostocie tkwi piękno, co jest szczególnie prawdziwe w stylu skandynawskim. Dopracowany design inspirowany krajami północnymi wprowadza do przestrzeni lekkość, energię i przestronność. Subtelna paleta kolorów optycznie powiększa i rozjaśnia przestrzeń. Wnętrza wyróżniają się funkcjonalnością i czystością. Skandynawskie jadalnie i kuchnie tworzą dużą, otwartą przestrzeń pełną światła i harmonii. Stół jadalny Umeko 120 x 80 cm dzięki swoim wymiarom nadaje się również do mniejszych pomieszczeń. Nogi i blat w naturalnym dekorze dębu sonoma ozdobią każdą jadalnię. Nie bój się łączyć z bardziej wyrazistymi dodatkami i tapicerowanymi krzesłami.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Rozkładanie | Solidny |
|---|---|
| Styl | Skandynawski |
| Materiał nóg | Laminat |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Liczba miejsc | Na 4 osoby |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Dekor drewna | Dąb sonoma |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Materiał | Płyta meblowa |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Długość | 120 cm |
| Wielkość | Mała |
| Kształt nóg | Cztery nogi |
| Waga | 23,5 kg |

75×80×120 cm, dębowa, błyszcząca
Do wysłania za 1 tydzień
Nowoczesna, okrągła
W magazynieDostawa gratis
74×120×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
74×80×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
Okrągła, solidna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Dębowa, matowa, skandynawska
Do wysłania za 1 tydzień
Kwadratowa, 3 nogi
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
76×110×220 cm, nowoczesna, na 8 i więcej osób
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, matowa, skandynawska
Do wysłania za 1 tydzień
78×80×140-180 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa
W magazynie
Okrągła, japandi
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
Dostawa gratis
Okrągła, szklana
W magazynie
Nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klonowa, na 4 osoby
W magazynieDostawa gratis
77×200×90 cm, rozkładana, drewniana

Nowoczesna, owalna, solidna
W magazynie
75-124×160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
74×160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, solidna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie