







Wymiary 86×45×55 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 129 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Kremowa Metal: Beżowy - dekor drewna Wymiary Szerokość: 45 cm Szerokość siedziska: 44,5 cm Głębokość: 55 cm Głębokość siedziska: 40 cm Wysokość: 86 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Udźwig: 110 kg Waga: 4,2 kg Specyfikacja Tapicerowane krzesło do jadalni z miękkim wypełnieniem Ponadczasowy design z delikatnym pikowaniem Solidne metalowe nogi pokryte lakierem proszkowym Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na stonowane dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są wiecznie zielone rośliny, kolorowe podkładki i duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie obejdzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet podczas krótkich dni. Tapicerowane krzesło do jadalni Lava doskonale pasuje do jadalni inspirowanej krajami skandynawskimi. Proste pikowanie i beżowe nogi dopasuj do stołu z metalowymi elementami. Doskonale prezentują się różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmiany.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Głębokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 44,5 cm |
| Waga | 4,2 kg |

80×40×36 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
82×42×41 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
97×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
81×57×47 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
86×44×51 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis

84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
57×57×66 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
48×32×99 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
85×46×46 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
95×50×55 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie