




Wymiary 90×43×51 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 119 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Beżowa Metal: Matowa czarna Wymiary Szerokość: 43 cm Szerokość siedziska: 43 cm Głębokość: 51 cm Głębokość siedziska: 38,5 cm Wysokość: 90 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Obciążenie maksymalne: 110 kg Waga: 4,2 kg Specyfikacja Krzesło jadalniane tapicerowane z miękkim wypełnieniem Ponadczasowy design z delikatnym przeszyciem Mocne metalowe nogi pokryte proszkowym lakierem Dostarczane w częściach do samodzielnego montażu Styl łączący proste kształty i wysoką funkcjonalność. Postaw na oszczędne dodatki, delikatną paletę kolorów i naturalne materiały. Świetnymi dodatkami do skandynawskiej jadalni są zawsze zielone rośliny, kolorowe nakrycia i duże metalowe lampy. Skandynawskie wnętrze nie obędzie się bez dużych okien i oświetlenia, które zapewni światło nawet podczas krótkich dni. Krzesło jadalniane tapicerowane Lava idealnie wpisze się w jadalnię inspirowaną skandynawskimi krajami. Proste przeszycia i czarne nogi połącz ze stołem z elementami metalowymi. Świetnie wyglądają różne kolory krzeseł przy jednym stole. Nie bój się zmian.
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Wzór | Dwukolorowy |
| Waga | 4,2 kg |

85×46×46 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
81×57×47 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
82×42×41 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
95×50×55 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
57×57×66 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
80×40×36 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
97×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
86×44×51 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie

48×32×99 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie