

Wymiary 75×120×80 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał stołu Płyta meblowa Górna płyta pokryta okleiną PVC: Dąb złoty craft MDF: Czarny mat Wymiary stołu Szerokość: 120 cm Głębokość: 80 cm Wysokość: 75 cm Grubość blatu: 18 mm Specyfikacja Dla 4 osób: 120 cm Dostarczane w stanie zdemontowanym Warto rozwijać w wnętrzu wartości takie jak jakość, precyzja i umiar. W prostocie tkwi piękno, co jest szczególnie prawdziwe w stylu skandynawskim. Przemyślany design inspirowany krajami północnymi wprowadza do przestrzeni lekkość, energię i przestronność. Subtelna paleta kolorów optycznie powiększa i rozjaśnia wnętrza. Wnętrza wyróżniają się funkcjonalnością i czystością. Skandynawskie jadalnie i kuchnie tworzą duże otwarte przestrzenie pełne światła i harmonii. Stół jadalniany Mado 120 x 80 cm dzięki swoim wymiarom pasuje także do mniejszych pomieszczeń. Czarna podstawa i blat w dekorze dąb złoty craft ozdobią każdą jadalnię. Nie bój się łączyć z wyrazistymi dodatkami i tapicerowanymi krzesłami.
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Solidny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Liczba miejsc | Na 4 osoby |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Czarna |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Dekor drewna | Dąb |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Materiał | Płyta meblowa |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Wielkość | Mała |
| Kształt nóg | Cztery nogi |
| Waga | 32 kg |

Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, klasyczna, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
74×120×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 8 i więcej osób
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie