




Wymiary 88×55×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 223 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina: Brego 31 - jasnobeżowa Metal: Czarny (matowy) Wymiary Szerokość: 55 cm Głębokość siedziska: 45 cm Wysokość: 88 cm Wysokość siedziska: 50 cm Udźwig: 120 kg Waga: 7 kg Specyfikacja Funkcja Auto-return: siedzisko obrotowe o 180 stopni z funkcją powrotu do pierwotnej pozycji Kieszeniowe sprężyny w siedzisku Dostarczane w częściach do montażu Ubierz swój wnętrze w nową szatę. Ciemne kolory i wiele mebli optycznie zmniejszają pomieszczenie. Zainspiruj się stylem skandynawskim, którego symbolem jest jasność, prostota i natura. Styl oparty na skandynawskiej przyrodzie zaskakuje wysoką funkcjonalnością, zrównoważonym rozwojem i harmonijną atmosferą. Krzesło do jadalni Servio Brego w beżowym kolorze stanie się doskonałym elementem skandynawskiej jadalni. Tapicerka i kształt krzesła zapewniają wysoki komfort. Dopasuj krzesło Servio Brego do metalowych elementów w jadalni i dodatków w delikatnych pastelowych odcieniach. Ciesz się wspólnym posiłkiem z rodziną i przyjaciółmi.
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Styl | Skandynawski, Industrialny |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Metal |
| Właściwości | Obrotowe |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wzór | Z wzorem, Jednokolorowy |
| Materiał obicia | Tkanina |
| Materiał nóg | Metal |
| Obrotowe | Tak |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Nośność | 120 kg |
| Tapicerka | Tapicerowane |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wygląd | Krzesło-fotel |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Zestawy | Pojedyncze |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Waga | 7 kg |

82×42×41 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
97×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
85×46×46 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
81×57×47 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis

95×50×55 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
80×40×36 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
48×32×99 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
86×44×51 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
57×57×66 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie