








Wymiary 87×45×54 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 121 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Aksamitna tkanina: Ciemnoszary Metal: Imitacja drewna Wymiary Szerokość siedziska: 44,5 cm Szerokość krzesła: 45 cm Głębokość siedziska: 39,5 cm Głębokość całkowita: 54 cm Wysokość: 86,5 cm Wysokość siedziska: 48,5 cm Wysokość oparcia: 42 cm Waga: 4 kg Udźwig: 110 kg Neutralne kolory są świetnym fundamentem dla każdego wnętrza. Łącząc neutralne tony z jednym wyrazistym kolorem, można stworzyć idealnie lekki przestrzeń. Zainspiruj się krajami skandynawskimi, które łączą delikatne kolory z naturalnymi materiałami. Skandynawskie jadalnie są pełne światła, świeżych ziół, a poza tym są całkowicie funkcjonalne i praktyczne. Ciemnoszare aksamitowe krzesło do jadalni Libra stanie się ozdobą jadalni. Krzesło dopełnij o jasny stół z drewna. W jadalni postaw na oszczędne akcesoria, które są użyteczne. Sięgnij również po lniane wiszące doniczki, w których umieścisz rośliny zawsze zielone lub zioła.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 87 cm |
| Tapicerowane | Tak |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Skandynawski |
| Materiał | Drewno, Metal |
| Kolor | Szara |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Wygląd | Klasyczne |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Waga | 4 kg |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Widok ar | Tak |

Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
97×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie

82×42×41 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
81×57×47 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, tapicerowana, składana
W magazynie
86×44×51 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
95×50×55 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
57×57×66 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
80×40×36 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
85×46×46 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
48×32×99 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie