



Wymiary 45×45 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 4 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 100% mikrofibra - poliester Gramatura: 90 g/m2 Kolor Zielony Biały Rozmiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Uwaga: Podane wymiary mogą się różnić o ± 5 cm Specyfikacja Nie wybielać Zapínanie na zamek błyskawiczny Zalecana temperatura prania 30 - 40 °C (według metki producenta) Opakowanie zawiera 1 szt.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Kształt | Kwadratowe |
| Motyw | Kwiaty |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Zapięcie | Suwak |
| Gramatura | 90 g/m2 |
| Pora roku | Całoroczne |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 45 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Typ | Powłoczki dekoracyjne |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

50×70 cm, prostokątna, nowoczesna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Guziki
W magazynie
45×45 cm, retro, na zamek
W magazynie

40×40 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
45×45 cm, lniana, rustykalna
W magazynie
Bawełniana, satyna
W magazynie
Retro, guziki, satyna
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro, na zamek
W magazynie
Lniana, rustykalna, guziki
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, kwadratowa
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, rustykalna, kwadratowa
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, nowoczesna
W magazynie

Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Retro, na zamek
W magazynie
Bawełniana, satyna
W magazynie
Na zamek
W magazynie

Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie