




Wymiary 130×80 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 116 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Bawełna z domieszką poliestru Metal Kolor Biały Wymiary Szerokość: 80 cm Średnica siedziska: 60 cm Wysokość oparcia: 42 cm Wysokość całkowita: 130 cm Długość ozdobnych frędzli: 20 cm Wysokość od siedziska do zawieszenia: 112 cm Długość lin do zawieszenia: 81/101 cm Nośność: 150 kg Specyfikacja Wiszące krzesło w stylu boho Metalowa konstrukcja opleciona miękkimi sznurkami Możliwość zawieszenia na jednym lub dwóch punktach Krzesło powinno być chronione przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi Stojak nie jest częścią zestawu Wyściółka i poduszki nie są częścią zestawu Bujanie się to nie tylko zabawa – to naturalny sposób na uspokojenie i relaks w codziennym zgiełku. Wiszące krzesło w stylu boho wniesie do twojej przestrzeni lekkość i harmonię, niezależnie od tego, czy umieścisz je w ogrodzie, na tarasie, czy we wnętrzu. Wystarczy wygodnie usiąść, dać się delikatnie kołysać i cieszyć się chwilami, które należą tylko do Ciebie. Stwórz swój własny kącik relaksacyjny, gdzie odzyskasz nową energię i zwolni się tempo dnia.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 130 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj | Bujane, Wiszące |
| Kolor | Biała |
| Wzór | Bez wzoru |
| Materiał fotela | Bawełna, Poliester, Metal |
| Tapicerka | Bez tapicerki |
| Stojak | Nie |
| Typ | Wiszące |
| Wygląd | Hamak |
| Sposób mocowania | Do umocnienia |
| Styl | Nowoczesny |
| Waga | 5 kg |



Drewniana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis

Wisząca, bujana
W magazynie
Wisząca
W magazynieDostawa gratis

88×22×64 cm, bujana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
130×80 cm, wisząca, metalowa

Wisząca, bujana, nieregulowana
W magazynie

Składana
W magazynie
Składana
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Bujana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
130×80 cm, wisząca, bujana

Składana
W magazynie


Wisząca
W magazynie



Głębokość
W magazynieDostawa gratis


Wisząca, regulowana
W magazynieDostawa gratis


Nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
130×80 cm, wisząca, metalowa


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie