
Szafa biurowa na dokumenty BLOCK, 4 drzwi, 800 × 400 × 1748 mm, biały
175×160×40 cm, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratisWymiary 200×206×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa Kalma 4D to funkcjonalny i pojemny mebel, który doskonale sprawdzi się w sypialni, garderobie lub przedpokoju. Wykonana w kolorze czarnym, prezentuje się elegancko i naturalnie. Szafa 200 cm oferuje czterodrzwiowy układ z praktycznym podziałem wnętrza – po bokach znajdują się pojemne półki na złożone ubrania lub akcesoria, a w centralnej części drążek na wieszaki, idealny do przechowywania odzieży wiszącej. Dodatkowo, szafa została wyposażona w dwie pakowne szuflady, które świetnie sprawdzą się na bieliznę, dodatki lub inne drobiazgi. Szafa Kalma 4D łączy w sobie estetykę i funkcjonalność, stanowiąc praktyczne rozwiązanie do przechowywania w każdym domu. Szafa dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych, co pozwala na szeroki wybór do wnętrz. Wymiary Wysokość: 200 cm Szerokość: 206 cm Długość: 51 cm Dodatkowe informacje: Idealny wybór do eleganckich wnętrz Korpus wykonany z płyty laminowanej 16 mm Fronty wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej ABS 0,5 mm Ramka aluminium 20,5x18mm, drzwi uchylne, prowadnice kulkowe Uchwyty plastikowe czarne Półki środkowe regulowane w 5 punktach co 64 mm mierzone od środka otworu Mebel dostarczany w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu Charakterystyka Kolor (odcień): Jasnodrewniany Materiał (precyzja): Drewno Typ płyty: Płyta wiórowa Wykończenie: Matowe 4 drzwi Drzwi wahadłowe Rodzaj mebla do przechowywania: Szuflada Maksymalne obciążenie drążka: 5 kg Rodzaj montażu: Do postawienia Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 206 cm Wysokość: 200 cm Głębokość: 51 cm
| Szerokość: | 206 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Liczba drzwi | Czterodrzwiowe |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada, Drążek wiszący, Półki, Łączony |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Producent | Emporius |

175×160×40 cm, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
172×136×45 cm, czterodrzwiowa, metalowa
W magazynie
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana