
Szafa biurowa na dokumenty BLOCK, 4 drzwi, 800 × 400 × 1748 mm, biały
175×160×40 cm, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratisWymiary 200×105×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa z lustrem 100 cm Fioro to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią zarówno funkcjonalność, jak i elegancję. To mebel, który pomaga utrzymać porządek i wprowadza element dekoracyjny do Twojego wnętrza. Charakteryzuje się eleganckim designem oraz wyjątkowym urokiem, co jest specyficzne dla stylu nowoczesnego. Szafa 100 cm Fioro dostępna jest w 3 wielkościach oraz 3 wersjach kolorystycznych - dzięki tak dużemu wyborowi z pewnością każdy dopasuje ten mebel do swojego wnętrza. Materiały wysokiej jakości użyte do produkcji tego mebla zapewnią trwałość i zadowolenie. Możesz mieć pewność, że posłuży przez wiele lat, zachowując swoje właściwości. Dodatkowo w zestawie z szafą znajdują się dwie przestronne szuflady, które pozwalają na uporządkowanie drobnych przedmiotów, bielizny lub akcesoriów. Wymiary Wysokość: 200 cm Szerokość: 105 cm Długość: 51 cm Dodatkowe informacje: Idealny wybór do eleganckich wnętrz Piękne ozdobne lamele o profilu 18x18 mm Korpus wykonany z płyty laminowanej 16 mm Front wykonany z płyty MDF 18mm, co sprawia że mebel jest odporny na zarysowania Krawędzie mebla zabezpieczone zostały obrzeżem ABS 0,5 mm Mebel dostarczany w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu Charakterystyka Kolor (odcień): Szary Materiał (precyzja): Drewno Typ płyty: Płyta wiórowa Wykończenie: Matowe 2 drzwi Drzwi wahadłowe Rodzaj mebla do przechowywania: Szuflada Maksymalne obciążenie drążka: 5 kg Z lustrem Rodzaj montażu: Do postawienia Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 105 cm Wysokość: 200 cm Głębokość: 51 cm
| Szerokość: | 105 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drzwi | Pełne, Z lustrem |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Dwuskrzydłowe |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada, Drążek wiszący |
| Kolor | Szara |
| Producent | Emporius |

175×160×40 cm, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
172×136×45 cm, czterodrzwiowa, metalowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

77×130-250×85 cm, rozkładana, nowoczesna

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana