
Szafa na ubrania metalowa loftowa czarna: Modern FLAVIO 800 x 1850 x 450 mm
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieWymiary 200×206×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa Kalma 4D L to funkcjonalny i pojemny mebel, który doskonale sprawdzi się w sypialni, garderobie lub przedpokoju. Dodatkowo, szafa została wyposażona w dwie pakowne szuflady, które świetnie sprawdzą się na bieliznę, dodatki lub inne drobiazgi. Lustro na obu z środkowych drzwi dodaje wizerunkowej przestrzeni i estetyki. Czarne, podłużne uchwyty nadają całości nowoczesnego charakteru i dobrze komponują się z naturalnym rysunkiem drewna. Szafa Kalma 4D L czarna łączy w sobie estetykę i funkcjonalność, stanowiąc praktyczne rozwiązanie do przechowywania w każdym domu. Szafa dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych, co pozwala na szeroki wybór do wnętrz. Wymiary Wysokość: 200 cm Szerokość: 206 cm Długość: 51 cm Dodatkowe informacje: Idealny wybór do eleganckich wnętrz Korpus wykonany z płyty laminowanej 16 mm Fronty wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej ABS 0,5 mm Ramka aluminium 20,5x18mm, drzwi uchylne, prowadnice kulkowe Uchwyty plastikowe czarne Półki środkowe regulowane w 5 punktach co 64 mm mierzone od środka otworu Mebel dostarczany w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu Charakterystyka Kolor (odcień): Beżowy Materiał (precyzja): Drewno Typ płyty: Płyta wiórowa Wykończenie: Matowe 4 drzwi Drzwi wahadłowe Rodzaj mebla do przechowywania: Szuflada Maksymalne obciążenie drążka: 5 kg Z lustrem Rodzaj montażu: Do postawienia Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 206 cm Wysokość: 200 cm Głębokość: 51 cm
| Szerokość: | 206 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drzwi | Pełne, Z lustrem |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Czterodrzwiowe |
| Materiał | Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada, Drążek wiszący, Półki |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Emporius |

185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
172×136×45 cm, czterodrzwiowa, metalowa
W magazynie
175×160×40 cm, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana