
Szafa biurowa na dokumenty BLOCK, 4 drzwi, 800 × 400 × 1748 mm, biały
175×160×40 cm, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratisWymiary 200×150×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa 150 cm z lustrem Fioro wykonana jest w dekorze dębu artisan urozmaiconego czarnymi lamelami. To połączenie sprawia, że mebel jest bardzo wyjątkowy pod względem wizualnym. Szafa otwierana 150 cm Fioro dostępna jest w 3 wielkościach oraz 3 wersjach kolorystycznych - dzięki tak dużemu wyborowi z pewnością każdy dopasuje ten mebel do swojego wnętrza. Materiały wysokiej jakości użyte do produkcji tego mebla zapewnią trwałość i zadowolenie. Możesz mieć pewność, że posłuży przez wiele lat, zachowując swoje właściwości. Dodatkowo w zestawie z szafą znajdują się dwie przestronne szuflady, które pozwalają na uporządkowanie drobnych przedmiotów, bielizny lub akcesoriów. Wymiary Wysokość: 200 cm Szerokość: 155 cm Długość: 51 cm Dodatkowe informacje: Idealny wybór do eleganckich wnętrz Piękne ozdobne lamele o profilu 18x18 mm Korpus wykonany z płyty laminowanej 16 mm Front wykonany z płyty MDF 18mm, co sprawia że mebel jest odporny na zarysowania Krawędzie mebla zabezpieczone zostały obrzeżem ABS 0,5 mm Mebel dostarczany w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu Charakterystyka Kolor (odcień): Antracytowy Materiał (precyzja): Drewno Typ płyty: Płyta wiórowa Wykończenie: Matowe 3 drzwi Drzwi wahadłowe Rodzaj mebla do przechowywania: Szuflada Maksymalne obciążenie drążka: 5 kg Z lustrem Rodzaj montażu: Do postawienia Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 155 cm Wysokość: 200 cm Głębokość: 51 cm
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drzwi | Pełne, Z lustrem |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Trzydrzwiowe |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada, Drążek wiszący |
| Kolor | Szara |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Producent | Emporius |

175×160×40 cm, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
172×136×45 cm, czterodrzwiowa, metalowa
W magazynie
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Drewniana, dębowa, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
102×160×222 cm, metalowa, tapicerowana
Dostawa gratis
Elektryczne kominki

Błyszcząca, z lustrem, nowoczesna
Dostawa gratis
Błyszcząca, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Błyszcząca, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Błyszcząca, z lustrem, nowoczesna
Dostawa gratis