
Szafa na ubrania metalowa loftowa czarna: Modern FLAVIO 800 x 1850 x 450 mm
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieWymiary 200×155×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa 150 cm Fioro to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią zarówno funkcjonalność, jak i elegancję. To mebel, który pomaga utrzymać porządek i wprowadza element dekoracyjny do Twojego wnętrza. Charakteryzuje się eleganckim designem oraz wyjątkowym urokiem, co jest specyficzne dla stylu nowoczesnego. Szafa trzydrzwiowa Fioro wykonana jest w dekorze dębu artisan urozmaiconego czarnymi lamelami. To połączenie sprawia, że mebel jest bardzo wyjątkowy pod względem wizualnym. Szafa otwierana 150 cm Fioro dostępna jest w 3 wielkościach oraz 3 wersjach kolorystycznych - dzięki tak dużemu wyborowi z pewnością każdy dopasuje ten mebel do swojego wnętrza. Wymiary Wysokość: 200 cm Szerokość: 155 cm Długość: 51 cm Dodatkowe informacje: Idealny wybór do eleganckich wnętrz Piękne ozdobne lamele o profilu 18x18 mm Korpus wykonany z płyty laminowanej 16 mm Front wykonany z płyty MDF 18mm, co sprawia że mebel jest odporny na zarysowania Krawędzie mebla zabezpieczone zostały obrzeżem ABS 0,5 mm Mebel dostarczany w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu Charakterystyka Kolor (odcień): Jasnodrewniany Materiał (precyzja): Drewno Typ płyty: Płyta wiórowa Wykończenie: Matowe 3 drzwi Drzwi wahadłowe Rodzaj mebla do przechowywania: Szuflada Maksymalne obciążenie drążka: 5 kg Rodzaj montażu: Do postawienia Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 155 cm Wysokość: 200 cm Głębokość: 51 cm
| Szerokość: | 155 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Trzydrzwiowe |
| Materiał | Drewno, Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada, Drążek wiszący, Półki |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Producent | Emporius |

185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
175×160×40 cm, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
172×136×45 cm, czterodrzwiowa, metalowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana