
Szafa na ubrania metalowa morska / turkusowa: Modern FLAVIO, 800 x 1850 x 450 mm
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynieWymiary 200×205×51 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa z lustrem 200 cm Fioro wykonana jest w dekorze dębu artisan urozmaiconego czarnymi lamelami. To połączenie sprawia, że mebel jest bardzo wyjątkowy pod względem wizualnym. Szafa otwierana 200 cm Fioro dostępna jest w 3 wielkościach oraz 3 wersjach kolorystycznych - dzięki tak dużemu wyborowi z pewnością każdy dopasuje ten mebel do swojego wnętrza. Materiały wysokiej jakości użyte do produkcji tego mebla zapewnią trwałość i zadowolenie. Możesz mieć pewność, że posłuży przez wiele lat, zachowując swoje właściwości. Dodatkowo w zestawie z szafą znajdują się dwie przestronne szuflady, które pozwalają na uporządkowanie drobnych przedmiotów, bielizny lub akcesoriów. Wymiary Wysokość: 200 cm Szerokość: 205 cm Długość: 51 cm Dodatkowe informacje: Idealny wybór do eleganckich wnętrz Piękne ozdobne lamele o profilu 18x18 mm Korpus wykonany z płyty laminowanej 16 mm Front wykonany z płyty MDF 18mm, co sprawia że mebel jest odporny na zarysowania Krawędzie mebla zabezpieczone zostały obrzeżem ABS 0,5 mm Mebel dostarczany w paczkach wraz z instrukcją do samodzielnego montażu Charakterystyka Kolor (odcień): Szary Materiał (precyzja): Drewno Typ płyty: Płyta wiórowa Wykończenie: Matowe 4 drzwi Drzwi wahadłowe Rodzaj mebla do przechowywania: Szuflada Maksymalne obciążenie drążka: 5 kg Z lustrem Rodzaj montażu: Do postawienia Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 205 cm Wysokość: 200 cm Głębokość: 51 cm
| Szerokość: | 205 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drzwi | Z lustrem |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Liczba drzwi | Czterodrzwiowe |
| Materiał | Laminat |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada, Drążek wiszący |
| Kolor | Szara |
| Producent | Emporius |

185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
175×160×40 cm, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
185×80×45 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
172×136×45 cm, czterodrzwiowa, metalowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana