





Wymiary 180×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 57 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Skład: 95% bawełna | 5% lycra Gramatura: 170 g/m² Kolor Kremowy Wymiary Wymiar: 180 x 200 cm Właściwości Miękki i mocny materiał o długiej żywotności Wysoka elastyczność, nie zsuwa się i dobrze trzyma Bez prasowania Obrębiony gumką na całym obwodzie prześcieradła Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem dokładnie wyprać prześcieradło Zalecana temperatura prania: 30–40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni W suszarce zalecamy suszyć na niskiej temperaturze Zawartość opakowania 1 sztuka prześcieradła 180 x 200 cm
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Kolor | Beżowa |
|---|---|
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Gramatura | 170 g/m2 |
| Z gumką | Tak |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Optymalna wysokość materaca | Do 20 cm |
| Elastyczne | Tak |
| Wersja | Elastyczne, Z gumką |
| Typ | Na łóżko podwójne |
| Waga | 0,5 kg |

Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie