
Łóżko Largo
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynieWymiary 108×180×210 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1552,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zaktualizuj swoją sypialnię tym nowoczesnym ciemnoszarym łóżkiem dwuosobowym z inteligentnym oświetleniem RGB LED, tkaniną lnianą, 4 dużymi szufladami i solidną metalową konstrukcją. Ciesz się wygodną stacją ładowania, łatwym montażem i eleganckim designem zapewniającym komfortowy i stylowy sen. Doskonałe do nowoczesnych sypialni, apartamentów i studiów. Charakterystyka Kolor (odcień): Szary Materiał (precyzja): Metal Konstrukcja: Płyty i produkty imitujące drewno Rozmiar (powierzchni spania): 180 x 200 cm Liczba osób: 2-osobowa z oświetleniem led Bez materaca Ze stelażem Rodzaj stelaża: Rama z listew Rodzaj mebla do przechowywania: Szuflada Maksymalne obciążenie: 300 kg Do samodzielnego montażu Wymiary Długość: 210 cm Wysokość: 108 cm Głębokość: 186 cm Wysokość miejsca do spania: 26 cm
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 210 cm |
| Wysokość: | 108 cm |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Industrialny |
|---|---|
| Materiał | Metalowe, Tapicerowane |
| Ze schowkiem | Tak |
| Z oświetleniem | Tak |
| Na nóżkach | Tak |
| Zestaw | Bez materaca, Ze stelażem |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Tapicerka | Materiał |
| Kolor | Szara |
| Producent | Boutique tiroirs |

Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Metalowa, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
147×205 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
167×205 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

77×130-250×85 cm, rozkładana, nowoczesna

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana