







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Welwetowa tkanina: Czarny Metal: Srebrny Wymiary Szerokość: 43 cm Głębokość: 49 cm Wysokość: 102 cm Wysokość siedziska: 76 cm Szerokość siedziska: 43 cm Głębokość siedziska: 35 cm Nośność: 110 kg Waga: 5,4 kg Specyfikacja Krzesło barowe z podparciem i wygodnym siedziskiem Delikatna welwetowa tapicerka ze stylowym przeszyciem Solidna metalowa podstawa pokryta farbą proszkową Dostarczane w stanie do montażu POZZA Krzesło barowe z kolekcji POZZA zachwyca eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatna welwetowa tapicerka, dekoracyjne pionowe przeszycia i smukła metalowa podstawa. Dzięki nowoczesnemu stylowi wygląda luksusowo, ale jednocześnie przytulnie i łatwo staje się wyrazistym elementem wnętrza. Komfortowo ukształtowane siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennego siedzenia, czy to przy kuchennej wyspie, domowym barze czy wyższym stole jadalnianym. Krzesło POZZA doskonale uzupełni nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, wnosząc lekkość, styl i przyjemną atmosferę zarówno na wspólne chwile, jak i codzienne siedzenie.
| Wygląd | Klasyczny |
|---|---|
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 76 cm |
| Waga | 5,4 kg |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Oparcie | Na nogi |
| Oparcie pleców | Z oparciem pleców |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Wygląd siedzisk | Kwadrat |
| Głębokość siedziska | 35 cm |

Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa, cztery nogi
W magazynie

26×47×107 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
54×32×62 cm, obrotowa, tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Bukowa, cztery nogi
W magazynie
53×46×67 cm, materiałowa, zestawy
W magazynieDostawa gratis
118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie