






Wymiary 104×43×49 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Tkanina aksamitna: Czarna Metal: Czarny Wymiary Szerokość: 43 cm Głębokość: 49 cm Wysokość: 104 cm Wysokość siedziska: 76 cm Szerokość siedziska: 43 cm Głębokość siedziska: 35 cm Obciążenie: 110 kg Waga: 5,5 kg Specyfikacja Stołek barowy z oparciem i wygodnym siedziskiem Delikatne aksamitne pokrycie z stylowym przeszyciem Solidna metalowa podstawa pokryta lakierem proszkowym Dostarczane w stanie do montażu POZZA Stołek barowy z kolekcji POZZA przyciąga eleganckim wyglądem, który podkreśla delikatne aksamitne pokrycie, dekoracyjne pionowe przeszycia i smukła metalowa podstawa. Dzięki swojemu nowoczesnemu stylowi wygląda luksusowo, a zarazem przytulnie i łatwo staje się wyrazistym elementem wnętrza. Komfortowo wyprofilowane siedzisko zapewnia wygodę podczas codziennego siedzenia, zarówno przy kuchennym wyspie, domowym barze, jak i przy wyższych stołach jadalnych. Stołek POZZA doskonale uzupełnia nowoczesne, eleganckie i minimalistyczne wnętrza, wnosząc lekkość, styl i przyjemną atmosferę dla wspólnych chwil i codziennego relaksu.
| Szerokość: | 43 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 49 cm |
| Wysokość: | 104 cm |
| Materiał | Tapicerowane, Metalowe |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Materiał wypełnienia | Materiał |
| Kolor | Czarna |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał obicia | Aksamitna tkanina |
| Podłokietniki | Bez podłokietników |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Tapicerka | Tapicerowana |
| Nośność | 110 kg |
| Wysokość siedziska | 76 cm |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Wygląd oparcia | Wygląd oparcia |
| Oparcie | Na nogi |
| Oparcie pleców | Z oparciem pleców |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Waga | 5,5 kg |
| Wygląd siedzisk | Kwadrat |
| Głębokość siedziska | 35 cm |

118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
26×47×107 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, materiałowa, cztery nogi
W magazynie
Nowoczesna, cztery nogi
W magazynie
Bukowa, cztery nogi
W magazynie


17×57 cm, sosnowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
Do wysłania za 4 tygodnie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna, satyna
W magazynie