
Zestaw 6 krzeseł z podłokietnikami z bukli i drewna kauczukowego - Czarny - LIVELIA marki Pascal Morabito
Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratisWymiary 84×58×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 krzeseł MODINIA - Materiały: Tkanina i drewno kauczukowe - Kolor: Kremowy - Styl: Nowoczesny - szer. 58 x gł. 60 x wys. 84 cm - Wys. siedziska: 50,5 cm - Z krzesłami MODINIA naturalna elegancja jest na wyciągnięcie ręki!
| Szerokość: | 58 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Zestawy | 2 sztuki |
| Tapicerowane | Tak |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał siedziska | Materiał |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, drewniana, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
80×40×44 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
80×45×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
85×46×46 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
97×50×55 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
81×57×47 cm, drewniana, plastikowa
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
82×42×41 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, skandynawska, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
57×57×66 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, obrotowa, metalowa
W magazynieDostawa gratis
84×41×42 cm, nowoczesna, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
86×44×51 cm, drewniana, rattanowa
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis

Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis

Schowek
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis


Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis