
Wisząca szafka łazienkowa z prążkowanego drewna jesionowego z umywalką wpuszczaną z białej matowej żywicy – Jasny naturalny - szer. 120 cm - LILIKO
Drewniana, z umywalką
W magazynieDostawa gratisWymiary 57×60×46 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podwieszana szafka łazienkowa prążkowana z umywalką nablatową i baterią - Jasny naturalny - szer. 60 x 46 x 57 cm - 2 szuflady z systemem cichego domykania - Szafka łazienkowa z pojedynczą umywalką - Biała ceramiczna umywalka - Chromowana bateria mechaniczna - ORISO
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Rodzaj | Z umywalką, Pod umywalkę |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Vente-unique |

Drewniana, z umywalką
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z umywalką
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Drewniana, matowa, z orzecha włoskiego

Nowoczesna, błyszcząca, z umywalką

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis

Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis