

Wymiary 32×105×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podwieszana szafka łazienkowa z drewna tekowego z szarą kamienną umywalką nablatową - wieszak na ręczniki w zestawie - wymiary: wys. 32 x dł. 105 x gł. 50 cm - KUPANG
| Szerokość: | 105 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Rodzaj drewna | Drewno tekowe |
|---|---|
| Rodzaj | Z umywalką |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Szara |
| Producent | Vente-unique |

Drewniana, z umywalką
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z umywalką
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, błyszcząca, z umywalką

Drewniana, matowa, z orzecha włoskiego

Nowoczesna, industrialna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, retro
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, pod umywalkę
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis

Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis



Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Schowek
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis