


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 136,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kołdra Kamilka Lux letnia. Dzięki odpowiedniej grubości włókna rurkowego kołdra jest bardzo lekka i przyjemna w okresie letnim, dając klientowi najlepszy klimat. Kołdra Lux letnia ma wypełnienie z wysokiej jakości włókna rurkowego, które jest również przeciwalergiczne i jest odpowiednie dla każdego. Materiałem wierzchnim kołdry Lux jest mikrowłókno z 100% poliestru, które charakteryzuje się dużą wytrzymałością i niską chłonnością, więc szybko schnie.
| Ciepłota | Letnie |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Kolor | Biała |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Sezonowość kołdry | Letnia |
| Waga wypełnienia | 600 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Włókno puste
W magazynie
Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie


140×200 cm, letnia, włókno puste
Do wysłania za 1 tydzień

Zimowa, włókno puste
W magazynie
200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis


140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie
Całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie
Całoroczna
W magazynie
Hipoalergiczna
W magazynie
Letnia, włókno puste
W magazynie




140×200 cm, całoroczna, włókno puste
W magazynie
140×200 cm, całoroczna, włókno puste
Do wysłania za 1 tydzień
Całoroczna, włókno puste
W magazynie
Letnia
W magazynie


140×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis
140×200 cm, letnia
Dostawa gratis
Całoroczna
W magazynie




Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie

Stołowa, szkło i kryształ
W magazynie
Bawełniana, dżersejowa
W magazynie