




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Metalowy wieszak cichy sługa wykonany z połączenia chromu z drewnem w kolorze buku. Użyteczny i równocześnie piękny dodatek do każdego nowoczesnego wnętrza.
| Szerokość: | 51 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 110 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Rodzaj | Niemy sługa |
| Materiał | Drewno |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Buk |
| Nośność | 3 kg |
| Waga | 2,3 kg |
| Producent | Autronic |
Opinie użytkowników
Korzystne
Jest lżejszej konstrukcji, zobaczymy, jak będzie stabilny. Na razie jest dobrze, ale nie wiem, jak to będzie, gdy zacznę na niego kłaść zimowe rzeczy.
Łatwy do złożenia
Cena

Metalowa, plastikowa
W magazynie
150×120 cm, metalowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
300×215 cm, metalowa, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×80 cm, metalowa
W magazynie
Industrialna, plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie