






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kosz na śmieci z pedałem STEP 15 l w kolorze kremowym, to elegancki i praktyczny kosz bezdotykowy na śmieci. Kosz posiada system pedałowy, otwierający pokrywę, co zapewnia odpowiednią higienę.
| Szerokość: | 32 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 23 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Otwieranie | Z wieczkiem |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Rodzaj zamknięcia | Bezdotykowy |
| Kształt | Kwadratowe |
| Rodzaj | Na odpady mieszane |
| Objętość | Do 25 litrów |
| Rozmiar | 15 l |
| Producent | Banquet |
Opinie użytkowników
Piękny

76×94×38 cm, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis

56×48×33 cm, plastikowy, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynie
Plastikowy, kwadratowa, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
74×44×31 cm, plastikowy, sortowanie odpadów
W magazynie
83×105×35 cm, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
Kwadratowa, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynie
Okrągła, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynie
Stal nierdzewna, z wieczkiem, na odpady mieszane
W magazynie
69×33×41 cm
W magazynieDostawa gratis
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie