


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka Mill Sonoma Oak to praktyczny i elegancki dodatek do każdego wnętrza. Dzięki dekorowi dębu sonoma wygląda naturalnie i przytulnie. Oferuje wystarczająco dużo miejsca na ekspozycję dekoracji, książek lub roślin, a dzięki solidnej konstrukcji z płyty wiórowej pokrytej melaminą, o grubości 18 mm jest wytrzymała i stabilna. Montaż jest prosty iszybki, dzięki czemu półkę można łatwo przymocować do ściany. Materiał montażowy jest dołączony w zestawie. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Wymiary: 64 × 70 × 20 cm Dekor: dąb sonoma
| Szerokość: | 64 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 15 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 5,66 kg |
| Producent | Hanah Home |
Opinie użytkowników
jeszcze nie zmontowane.

65×85×15 cm, dębowa, nowoczesna
W magazynie
55×55×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Kwadratowa, dębowa, głębokość

Drewniana, rustykalna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie

Drewniana, skandynawska
W magazynie
Drewniana

Drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Prosta
W magazynie
173×110×32 cm, nowoczesna, prosta
W magazynieDostawa gratis
68×70×19 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana, rustykalna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
70×64×20 cm, matowa, prosta
W magazynie
Dębowa, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Matowa, brzozowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie

Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Rustykalna, matowa, prosta
W magazynie


Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie