



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Garnek z tłoczonego aluminium, z nieprzywierającą 2-warstwową powierzchnią w granitowym dekorze, praktyczny pomocnik w każdej kucharki. W komplecie z szarymi silikonowymi uchwytami, szklaną pokrywą z szarym silikonowym uchwytem. Posiada w pełni indukcyjne dno. Grubość ścian i dna: 2,5 mm
| Średnica: | 18 cm |
|---|
| Z pokrywką | Tak |
|---|---|
| Zastosowanie | Indukcja |
| Asortyment | Garczki i rondle |
| Z nieprzywierającą powłoką | Tak |
| Kolor | Szara |
| Elektryczność | Tak |
| Gaz | Tak |
| Indukcja | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Nie |
| Materiał | Aluminium + szkło |
| Objętość | 1,75 l |
| Rozmiar | 18 cm |
| Szkło ceramiczne | Tak |
| Waga | 0,95 kg |
| Zmywarka | Tak |
| Producent | Banquet |
Opinie użytkowników
Łatwa manipulacja, nieprzywierająca powierzchnia i szybkie przygotowanie potraw. Jakościowy produkt.


70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie