







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pokrowiec elastyczny Flora sprawi, że Twoje meble uzyskają nowoczesny wygląd. Kolorowy wzór z liśćmi palmy i kwiatami hibiskusa na ciemnym tle nada wnętrzu niepowtarzalnego tropikalnego charakteru. Elastyczny pokrowiec ożywia i odnawia stary fotel, a tym samym ukrywa wszelkie jego wady i zużycie. Jednocześnie chroni go przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz nawet, jeśli masz zupełnie nowe meble.Wysokiej jakości materiał sprawia, że pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, łatwo się dostosowując i ułatwiając pracę podczas nakładania. Gdy pokrowiec zabrudzi się, wystarczy go zdjąć i wyprać, dzięki czemu Twoje meble będą wciąż jak nowe i pięknie czyste.Pokrowiec przeznaczony tylko do typu fotela z podłokietnikami przedstawionego na rysunku.Wymiary pokrowca: długość 75 - 95 cm, wysokość 70 - 90 cm.W załączonym opisie produktu podany został błędny rozmiar, prawidłowy rozmiar to 75 -95 cm, ale pokrowiec jest bardzo elastyczny, więc dopasuje się do Twojego fotela.Zawartość kompletu: 1x pokrowiec na fotel 1x poszewkę na poduszkę 45 x 45 cm 6x rolka mocująca
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | 94 % poliester, 6 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na fotel |
| Rozmiar | 75 - 95 cm |
| Rozmiary | 75 - 95 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |





Uniwersalna, elastyczna
W magazynie




















Elastyczna
W magazynie






Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie